Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vmax albo Vmax osiągnięty :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lukicrx, masz zdjętą blokadę? Bo normalnie skoda ma ogranicznik, ja mogę pod sporą długą górkę wjeżdżać licznikowe 260, ale zjeżdżając również nie przekroczę 260.
    Leonem jechałem te 273, wrażenia to na mnie nie robi no ale ja ogólnie jeżdżę zero jedynkowo - albo tempomat i 120 albo max, i tak od zawsze - nie lubię jeździć ze średnimi prędkościami.

    DSG7 tak ze skody i golfa ma suche sprzęgła, nie wytrzymuje dużych momentów i jest ogólnie mniej trwała. Więc ciesz się, że nie masz
    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

    Komentarz


    • greg505, BKD w OII z manualem, a z profilu faktycznie mi znikł silnik chyba... Co do Vmax, ja jeszcze nie przekroczylem 240 km/h, ale to juz byly wysokie obroty.

      Komentarz


      • maro rs, tak bez blokady, auto ma 360/480 KM/nM także się odpycha, skrzynia obsłuży 300-> km/h tylko przy 270 juz puchnie dyliżans, pewno by się rozkulał do 280 w szczególnych warunkach ale umówmy się że jazda Octavią z prędkościami 220-> nie jest zbyt racjonalne, ten samochód oczywiście wytrzyma ale są to parametry maksymalne nie czarujmy się, ale w O3 i tak jest sporo lepiej jak w O2, odczucie prędkości było dużo większe i komfort niższy...kurde starzeje się człowiek :P 18 lat temu się CRX-em zamykało szafe na 240 km/h i komfort był zajebisty
        Synu dowiedz się czego robić nie potrafisz i nie rób tego...

        Komentarz


        • A no tak, Ty masz K04, kojarzę. Gdzieś na necie był filmik z octą, która jechała blisko 290. Musi się rozkulać ponad te 280, skoro seryjna cupra jedzie te co najmniej 273.
          "k..., aleś pan tu bestię postawił"

          Komentarz


          • K04 ? tzn ?
            Synu dowiedz się czego robić nie potrafisz i nie rób tego...

            Komentarz


            • Lukicrx, chodzi o turbo
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • Turbo z golfa R, dobre kojarzę?
                "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                Komentarz


                • Tak jest, tak myślałem ale wolałem się nie kompromitować :wink:
                  Synu dowiedz się czego robić nie potrafisz i nie rób tego...

                  Komentarz


                  • w 7r jest k04?


                    chyba cos lepszego...
                    kura ze slaska - prawie seria...

                    sprzedam magnetyzer do O3 RS

                    Komentarz


                    • 282KM/H mierzone GPSem i jeszcze by szła
                      Octavia 2 RS-R 350hp

                      Komentarz


                      • 1bizkit, jak mówiliśmy, Ty tam masz więcej niż 350 KM - 282 na GPS to u nas jakieś 292 na liczniku, masakra. Jeździłbym
                        "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                        Komentarz




                        • i pozamiatane :shock:
                          Powered by R-Performance

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Clip


                            i pozamiatane :shock:
                            Fake, predkosc sie nie zgadza z przebytym dystansem :lol:
                            Black magic

                            Komentarz


                            • greg505, czepiasz się, licznik kilometrów ze strachu się mylił U mnie dzisiaj szybciej niż 220km/h (GPS) nie udało się rozpędzić
                              Pisał Sebastian

                              Komentarz


                              • Przy 360 powinien być km w 10 sekund
                                Coś mi się net zwalił i w niskiej rozdzielczości z buforowaniem ciężko to sprawdzić
                                Powered by R-Performance

                                Komentarz


                                • Clip, w 10sekund było jakies 700-800m wg licznika... Wiec cos nie tak.
                                  A zeby nie cieszyc sie ze to RS3 - opis mowi o RS6 800KM

                                  Moja O3 RS

                                  Komentarz


                                  • 268 dzis i odpuscilem, ale jeszcze sie rozpedzal
                                    kura ze slaska - prawie seria...

                                    sprzedam magnetyzer do O3 RS

                                    Komentarz


                                    • Ja mojego klekota rozbujałem do licznikowych 231 (gps zamontowany w aucie na raporcie wskazał 226).

                                      Komentarz


                                      • Moj bardzo podobnie - 233 i nie chcialo szybciej pojsc, mimo tylko jednej osoby i pustej autobahny... Moze po progrsamie za 1,5-2lata bedzie lepiej

                                        Moja O3 RS

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez krzyzakp
                                          Moj bardzo podobnie - 233 i nie chcialo szybciej pojsc, mimo tylko jednej osoby i pustej autobahny... Moze po progrsamie za 1,5-2lata bedzie lepiej
                                          Nie wiem, czy liftback ma inaczej (a może fabryka dała większy gratis w KM), ale dzisiaj miałem 240, płasko i bezwietrznie 1os. Z lekkiej górki było 248 maks.

                                          Komentarz


                                          • U mnie to nie był koniec na pewno. Temp. oleju podeszła pod 120* i dałem spokój. Teraz mam zalanego Motula i trzeba będzie sprawdzić A i jeszcze ważna sprawa - mam dsg, a ponoć manual ma dłuższą szóstkę.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez zyga_wr
                                              U mnie to nie był koniec na pewno. Temp. oleju podeszła pod 120* i dałem spokój. Teraz mam zalanego Motula i trzeba będzie sprawdzić A i jeszcze ważna sprawa - mam dsg, a ponoć manual ma dłuższą szóstkę.
                                              u mnie jest manual.

                                              Komentarz


                                              • Czyli jednym slowem cos bylo nie tak albo zaliczylem gorki kolo Berlina i bedzie trzeba jeszcze raz potestowac kiedys jak bedzie gdzie

                                                zyga_wr, tez mam Motula, tez dobijal do 120 a nawet chyba przekraczał.. Taki urok tego silnika niestety.. Temu mysle by po gwarancji obok chipa wstawic/wymienic na wieksza chlodnice oleju.. I bedzie mozna przestac sie tym martwic

                                                [ Dodano: Wto 23 Lut, 16 15:04 ]
                                                Z dyskusji z Kreatorem Mocy na FB: Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook wynika ze w RS TDI kaganiec jest na 233 i temu dalej sie nie kulaja nasze RSki... Ciekawi mnie do ilu by sie pokulaly seryjnie po zdjeciu ogranicznika..
                                                Ale to tylko pieczetuje u mnie kwestie wybrania sie po program jak gwarancja sie skonczy (czyli za jakies 2 lata).

                                                Moja O3 RS

                                                Komentarz


                                                • Ja dzis 247 na 235/35/19. (Jadac 100 licznikowe jest 99km/h realne) Ale odcinek bez ograniczen sie skonczyl. Jeszcze troche pojedzie, ale komfort psychiczny przy takiej predkosci kiepski.

                                                  Jakos mnie to az tak nie kreci. Wole 100-200...

                                                  Drugi przelot 242 i znow ograniczenie.

                                                  Temperatura oleju Addinol 5w50 109 stopni.

                                                  Do 230 idzie szybko, ale potem tak srednio. Zatankowane 95, moze trzebaby lepszego paliwa wlac :?:

                                                  Auto na sprezynach Eibacha nadal jest spokojne i pewne, nic nie buja. Ale geometrie tez kazalem sobie bardzo dokladnie ustawic.
                                                  Moja RS Combi

                                                  Komentarz


                                                  • OIII 1,2 TSI - 105 KM - u naszych zachodnich sąsiadów... licznikowe 204-206 - osiągnięcie tej prędkości - niemal brakuje kartek z kalendarza.

                                                    Zdecydowanie nie polecam tej prędkości dla tego auta. Najlepiej czuje się w przedziale 120-160 /odczucia czysto subiektywne, nie poparte żadnymi pomiarami/.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X